ITIBAR DEMI CELIK SACN.TI.LTD.STI.

Mail: [email protected]

Tel: +90 216 545 60 00

Whatsapp : +90 216 545 60 00

Ferhatpasa mah. Karadeniz ca. nr 18 Atasehir/ STAMBOLL/TURQI

Jemi hapur të hënën - të premten, nga ora 9 e mëngjesit deri në orën 17:00 EST

Pyetjet e bëra më shpesh

Pyetjet më të shpeshta.

Cilat mënyra pagese pranohen në kompaninë tuaj?

Ne pranojmë shumë mënyra të ndryshme pagese

Mund të dërgoni kudo?

Ne eksportojmë në më shumë se 80 vende

Sa mm fletë e galvanizuar prodhoni për çati?

Llamari i çelikut të galvanizuar trapeziodal niset nga 0,40 mm

Cila është gama juaj e prodhimit të fletëve të valëzuara?

Gama jonë e prodhimit të fletëve të valëzuara është midis 0,30 mm dhe 1,20 mm

A prodhoni profile të galvanizuar?

Po. Ne prodhojmë shumë profile të zinkuar në modele të ndryshme.

Na dërgoni një email

[email protected]